Voorjaarscompetitie

Zaterdag

 

Mix 1: 5e klasse

Boudwijn Steenhof

Jan Oostdam

Giulia Aalders

Tomas van Laar ©

Nathalie Masurel

Kristel ter Horst

 

Mix 2: 6e klasse

Esther van Dijk ©

Lotte Meisters

Jelle Vooijs

Luuk Roersma

Cody Verbrugge

Josephine van Rooijen

 

Mix 3: 6e klasse

Machiel Hopman
Kiki Los
Stella van Mever
Rosalie van Hofwegen
Brent Vis ©

 

Heren 1: 6e klasse

Robin Bol
Erik Hutten ©
Ruud de Mol
Hugo Hogendorf
Auke Bruinsma
Laurens Pierik

 

Heren 2: 6e klasse

Vitek Weijland
Shaho Hasan
Gijs Braam ©
Roeland de Wit
Floris Giltaij

 

Dames 1: 2e klasse

Miranda de Regt
Suzie van der Zalm
Sophie Saadat
Marlieke Dietz
Eveline van Beelen ©
Lisa Beukers

 

Dames 2: 3e klasse (aangevraagd)

Emma de Graaff
Eva van Welij
Maaike de Ronde
Maud Tamsma ©
Sophie Blok
Romy Goudswaard

 

Dames 3: 4e klasse

Christel Muntinga
Anne Blonk
Margot IJperlaan
Quirine Deurvorst ©
Samira Pest
Marianne Brouwers

 

Dames 4: 4e klasse

Britt Straat ©
Carmen Dietvorst
Livia Kooy
Hymne Mos
Nicole Marinelli
Ellen Riefel

 

Dames 5: 4e klasse

Manouk van der Aa ©
Aster Harder
Carlijn Clemens
Fleur Clemens
Erica van der Ven
Taylor Mae Bouwman

 

Dames 6: 4e klasse

Anna Abeln
Milou Hagens
Renée Zijlmans
Lorna Abania ©
Lindey van Weers

 

Dames 7: 4e klasse

Carolien Troost
Farah Nikijuluw
Marloes Severs
Rixt Holsbrink ©
Yvonne Aupperlee

 

 

Zondag

 

Mix 1: 3e klasse

Derk Mus
Marc Geerdes ©
Eline Keur
Valentijn Kok
Eline Sonneveldt

 

Mix 2: 4e klasse

Lotte Swank

Marlies Kool

Janette Palthe ©
Joost Gille
Joost van Dijk
Maxim Bax

 

Mix 3: 5e klasse

Sean Keyzer

Maurits Eveleens

Dirk Vliegenthart
Hanneke Warmerdam

Jullianne de Ruijter ©

Inge van Gool

 

Mix 4: 5e klasse

Thomas de Greeve

Franck van der Mark
Nik Dekkers
Annemarie de Jong ©
Franne Koolen
Annemieke Kornaat

 

Heren 1: 3e klasse (aangevraagd)

Jelle van Haaren
Ruben Tijs ©
Wouter Uyterlinde
Marnix Uyterlinde
Patrieck de Haan
Sam Frenay

 

Heren 2: 5e klasse

Boudewijn Kirch
Dion van der Made ©
Gijs Versteegh
Floris Postmes
Adam Garrod
Brian Hunnekens

 

Heren 3: 5e klasse (aangevraagd)

Yoren van Gorkom
Luuk van der Burg
Kevin van der Eijk ©
Mischa Buiting
Jesse Temminghoff

 

Heren 4: 7e klasse

Eric Brüning
Joost Aretz
Sebastiaan de Jong ©
Rutger Rijnenberg
Krijn de Winter

 

Dames 1: 2e klasse

Martine Roëll

Lisette Harteveld

Kim Kramer

Michelle van Slobbe ©

Noortje van Gils
Sanne van der Kolk

 

Dames 2: 2e klasse (aangevraagd)

Nicky Boot
Melissa van der Zwaan
Dionne van de Haar
Remi Kloos ©
Mariëlle Boogmans
Linde Holwerda

 

Dames 3: 4e klasse

Aurelie Portier
Lauren Dikmans
Boukje Eveleens Maarse
Naomi Wijers ©
Marijke van der Horst